ABUS 8008/12KS120 Granit Detecto X-Plus

Універсальне рішення три-в-одному для безпеки мотоцикла: протиугонний ланцюг 12KS120, замок-скоба на гальмівний диск ABUS 8008 та сигналізація зі 100-дБ сиреною. Забезпечення найвищого 20-го рівня захисту з 20.

ABUS 8008 має вбудовану сигналізацію з 3D-датчиком, 100-дБ сиреною, які надійно сховані в компактному металевому корпусі.
 
Замок фіксується замиканням 16-мм сталевого болта за допомогою циліндра ABUS X-Plus, який забезпечує більше мільйона комбінацій ключів. Отвір циліндра захищений від попадання бруду спеціальної шторкою – це забезпечить тривалу безпроблемну експлуатацію навіть у несприятливих погодних умовах чи забруднених місцях.  

Завдяки 3D-датчику, який реагує на будь-яку зміну положення мотоцикла, ви ніколи не забудете замок 8008 Granit Detecto X-Plus на гальмівному диску і не пошкодите мотоцикл. Використання цього замка не потребує додаткових тросів-"нагадувань" на кермо мотоцикла.

Інтелектуальна електронна система вмикає сигналізацію тільки при установці замка на гальмівний диск. Це гарантує максимальну економію енергії батарейок і безпроблемне транспортування замка.

Про необхідність замінити елементи живлення (1 батарейка типу CR2) повідомляє звуковий сигнал. Також спеціальний звуковий сигнал інформує про активацію сигналізації. 

 Навіть у випадку якщо ви втратите обидва ключі від замка, завдяки номерній картці циліндра ABUS X-Plus можна замовити виготовлення дублікату на заводі ABUS всього лишень вказавши індивідуальний номер циліндра, вибитий на картці.  Також доступна опція «різні замки, один ключ»

В комплекті:
  • Замок ABUS 8008 GRANIT DETECTO X-PLUS
  • Ланцюг 12KS120
  • Два ключі ABUS X-Plus (один – із міні-ліхтариком) 
  • Номерна картка ABUS X-Plus для замовлення дублікатів ключа
  • Сумка-чохол для транспортування (під сидінням чи в кофрі мотоцикла)
  • Одна батарейка типу CR2 (всередині замка)
  • Інструкція з використання

MADE IN GERMANY

Сертифікати та відзнаки:

Сертифікат SBSC, Швеція  Сертифікат SSF, НорвегіяСертифікат Norges Forsikringsforbund, Норвегія   Сертифікат ANWB, RAI, TNO, НідерландиПротестовано заморожуючим спреєм в лабораторії ABUS, Німеччина 

Загальні
Рівень захисту 20 з 20
Габарити
Вага 4120 г
Товщина болта 16 мм
Довжина 120 см
Товщина 12 мм
Глибина прорізу 60 мм
Сигналізація
3D датчик так
Датчик удару ні
Сирена 100 Дб
Живлення Одна батарейка CR2
Використання без сигналізації ні
Циліндр замка
Тип ABUS X-Plus
Номерна картка так
Замикання без ключа ні
Захист від бруду так
Комплектація
Чохол (так) для замка
Ключ 2 шт., один – із підсвіткою
Номерна картка ключа так
Нагадування ні
Наявнiсть: В наявності
  • Цiна: 7568 грн