Чим дивує ABUS на EUROBIKE 2018 - ЗАМКИ

Йти в ногу з часом та новітніми технологіями, при тому зберігаючи досвід попередніх поколінь, – це те, що формує стійку позицію лідера ринку. Та над чим працювала компанія ABUS у 2018 році, щоб підтвердити статус лідера інновацій?

Якщо вам тепер здається, що ABUS сконцентрувалась на розробці шоломів і підзабила на замки, то вам так тільки здається. Насправді компанії цього року вдалось встигнути все! Звісно замки ABUS найкращі :) Ніхто не сумнівається, ніхто не сперечається. Німці досягнули дуже-дуже хорошого рівня якості, та зберігаючи традиції, завжди намагались іти в ногу з часом. Тому компанія заслужено утримує статус лідера інновацій. Минулого року ABUS представила перший сегментний замок із сигналізацією, а цього… ми дочекалися першого у світі розумного U-замка!

 «Велобезпека стає розумною!» 

Використання інноваційної електроніки в поєднанні із найякіснішою механічною частиною роблять новий ABUS 770A SmartX найнадійнішим замком у своєму класі. Про механіку годі й говорити, все у традиціях ABUS – на рівні найкращого на сьогодні велосипедного U-замка 540 Granit XPlus. А от в чому заключається «розум» ми розкажемо.

З літери «А» у назві можна здогадатись, що в моделі інтегрована сигналізація (Alarm - з нім. сигналізація). Вона аналогічна зі сигналками у інших моделей, зокрема топового ABUS Bordo 6000 Alarm. Тобто гучність її 100 дб та чутливість визначена 3D датчиком. Проте в 770A вам не прийдеться міняти батарейки, в комплекті зі замком буде кабель USB type C з адаптером в розетку. І це не все. Приставка в назві SmartX доповнює список уже звичних назв циліндрів XPlus та Plus. І особливість цього циліндра в тому, що до нього взагалі немає ключа. Відкрити замок ви зможете за допомогою свого смартфона і bluetooth. Для цього німці розробили спеціальний додаток. При тому вам не потрібно діставати свій телефон, прикладати його до замка чи робити схожі маніпуляції. Навіть, якщо ваш смартфон знаходитиметься у кишені, ви зможете замкнути чи відімкнути замок. Це надзвичайно комфортно!

«Мені, будь ласка, технологічну новинку, але так, щоб по кишені»

ABUS 770A SmartX це не єдиний U-замок зі сигналкою презентований цьогоріч на виставці. Наступна модель називається 440A. Це значно бюджетніша версія із 8-м рівнем захисту, проте зауважте, що в свою оцінку безпеки ABUS наявність сигналізації не враховує. 440А буде продаватись у двох розмірах з висотою дужки 23 см та 16 см. 12-мм дужка із загартованої сталі, якісний циліндр із захистом від відмичок + сигналізація – зовсім непогано, як для бюджетного варіанту.

  

«Збільшуємо розмір»

А кому більше до душі сегментні замки, того можна потішити новою варіацією згаданого вище Bordo 6000 Alarm. Тепер є ще й Bordo 6000 Alarm BIG. Все те саме, тільки на 30 см довше)

«Нове старе»

Оновились і деякі ланцюги.
Популярна ходова модель Catena 685 тепер - Catena 6806K з новим покращеним циліндром та ключем! В дизайні додали червоне кільце біля замикаючого болта. Рівень захисту залишається 6-м. 

Аналогічні зміни із ланцюгом 880 Steel-O-Chain, тепер він 8807K.

А ще ABUS не полінувався оновити дизайн дитячого ланцюжка My first ABUS. Тепер матимемо не просто синю і червону версію, а класні пожежну та поліцейську машинки)

Несподіванкою стала ще одна паркувальна петля. Зрештою логіка компанії зрозуміла: між велосипедною WA50 із 7-м рівнем  та могутньою WBA100 із максимальним 20-м була надто велика прірва, тож минулоріч модельний ряд доповнили петлею WBA75 із 15-м рівнем, а цього року презентували WBA60 із 10-м.

Related Articles

Про велобезпеку

Вірогідність того, що викрадений велосипед знайдеться і повернеться до вас увесь час зменшується. Але насправді все у ваших руках.

Новинки ABUS 2018 року

На днях відбулася провідна європейська подія у велосвіті — Євробайк, де рік за роком висвітлюються нові тенденції та напрямки в області велосипедного спорту. Чим ж здивував нас Євробайк 2017 у галузі велобезпеки?

ТИПИ ЦИЛІНДРІВ ТА КЛЮЧІВ

Важливо знати: Чим відрізняються різні типи ключів та циліндрів

Чим дивує ABUS на EUROBIKE 2018 - ШОЛОМИ

ABUS укотре підтверджує свій статус лідера інновацій у галузі велобезпеки!
З року в рік компанія росте та розвивається. І відбувається це у геометричній прогресії. І якщо популярністю велозамків ABUS нікого не здивуєш, адже вони роками підтверджували свою якість та надійність, то лінійкою топових велошоломів компанія почала завойовувати любов аудиторії порівняно недавно.

Алехандро Вальверде – новий чемпіон світу з шосейного велоспорту!

122-га та найбільш знакова перемога 38-річного іспанського велогонщика. 

Акція "Рюкзак Movistar Team у подарунок!"

При покупці топових шоломів і замків ABUS – кожен може отримати в подарунок чудовий рюкзак ABUS із символікою Movistar Team

Related Products

ABUS 685 Catena

ABUS 685 Catena

Застосування Добрий захист для велосипедів із невеликим ступенем ризику викрадення Рекомендований для недорогих дорослих та усіх дитячих велосипедів     Користування Зафіксуйте скутер чи велосипед до надійного нерухомого об'єкту (парковочної труби, вуличної..

885 грн Без ПДВ: 885 грн

ABUS 540 Granit X-Plus

ABUS 540 Granit X-Plus

Флагманська модель U-подібних велозамків ABUS 540 Granit X-Plus якнайкраще підійде для захисту велосипедів топової цінової категорії. За шкалою ABUS Security Level, вона має 15-й (найвищий) рівень захисту з 15-ти. Велозамок відрізняється неперевершеною міцністю: усі його елементи виготовлені зі с..

2614 грн Без ПДВ: 2614 грн

ABUS Bordo 6000 Alarm

ABUS Bordo 6000 Alarm

Класика стає механічно-електронною. Розширюючи серію замків BORDO™ , ABUS представляє перший у світі сегментний замок із сигналізацією — механічно-електронний замок Bordo Alarm 6000A із сигналізацією до 100 Дб. Ця технологія була створена для мотоциклетних замків ABUS багато років т..

3767 грн 4185 грн Без ПДВ: 3767 грн