Акція "Рюкзак Movistar Team у подарунок!"

При покупці топових шоломів і замків ABUS – кожен може отримати в подарунок чудовий рюкзак ABUS із символікою Movistar Team

Отримай рюкзак ABUS!

Перелік акційних товарів:

AirBreaker

Gamechanger

Aventor

MonTrailer

In-Vizz

Pedelec

Bordo 6500

Bordo 6000 Alarm

Bordo 6000 Big Alarm

 

 

 

Related Articles

Movistar тепер з ABUS

Компанія ABUS стала офіційним партнером шоломів для кращої команди світовогу туру Movistar.

Чим дивує ABUS на EUROBIKE 2018 - ШОЛОМИ

ABUS укотре підтверджує свій статус лідера інновацій у галузі велобезпеки!
З року в рік компанія росте та розвивається. І відбувається це у геометричній прогресії. І якщо популярністю велозамків ABUS нікого не здивуєш, адже вони роками підтверджували свою якість та надійність, то лінійкою топових велошоломів компанія почала завойовувати любов аудиторії порівняно недавно.

Чим дивує ABUS на EUROBIKE 2018 - ЗАМКИ

Йти в ногу з часом та новітніми технологіями, при тому зберігаючи досвід попередніх поколінь, – це те, що формує стійку позицію лідера ринку. Та над чим працювала компанія ABUS у 2018 році, щоб підтвердити статус лідера інновацій?

Related Products

ABUS GameChanger

ABUS GameChanger

Звичайний та посередній? Ні, це не про тебе! Новий аеро-шолом  ABUS GameChanger  — це безкомпромісний шолом для професійних велогонщиків, розроблений у тісній співпраці з командою MOVISTAR Team. Своїм мультифункціональним дизайном він переосмислює поняття аер..

5999 грн Без ПДВ: 5999 грн

ABUS AVENTOR

ABUS AVENTOR

Професійні велогонщики вимагають від шолома оптимальної вентиляції, максимальної легкості та ідеальної посадки. Усі ці риси об’єднала у собі нова модель спортивного велошолома ABUS Aventor. Його отвори для вентиляції займають майже половину всієї площі: фактично, поверхня шолома на 40% складає..

4499 грн Без ПДВ: 4499 грн