ABUS Pedelec 2.0

Pedelec 2.0 - це шолом, створений для міських вулиць, який поєднює найвищий рівень комфорту із найкращими показниками надійності.

На вулицях великого міста, де на великих швидкостях мчать автомобілі та громадський транспорт, ганяють на своїх двоколісниках байкери та хаотично пересуваються сотні пішоходів, шолом для велосипедиста - це обов’язковий аксесуар. Нещасні випадки трапляються дуже раптово і коли відбувається падіння, велошолом здатний врятувати життя.

Максимальний рівень надійності зумовлений міцною конструкцією, використанням сучасних технологій та підтверджений міжнародною сертифікацією шолома для електробайків. Cпеціальна форма з глибокою боковою та потиличною посадкою забезпечує оптимальний захист від ударів.

Використання найпрогресивнішої технології Double Shell In-mold (з'єднання оболонки та абсорбуючих матеріалів під температурою без використання клею) гарантує максимальну міцність конструкції. Міцне верхнє покриття шолома захищає також і нижній кант із абсорбуючого матеріалу – будьте певні, що шолом довго служитиме навіть в умовах жорсткої експлуатації.

Нова модель PEDELEC 2.0, натхненна шоломом Yadd-I, виконана у сучасному полігональному дизайні - тож вам не прийдеться обирати між безпекою та стильним зовнішнім виглядом. Ідеальний внутрішній клімат забезпечує технологія Forced Air Cooling Technology, що оптимізує обтікання повітря при всіх позиціях голови. Гаряче літнє повітря проходить через 13 надзвичайно глибоких та широких повітряних каналів, а вбудована в передні вентиляційні отвори сітка захистить вас від комах.

Унікальною особливістю серії шоломів Pedelec є вбудована дощова накидка, яка схована у спеціальному відділенні в потиличній частині. Вже при перших краплинах дощу її можна швидко витягнути і прикрити отвори шолома. На дощовику розміщені додаткові світловідбивачі для кращої видимості в негоду. Інноваційним рішенням в PEDELEC 2.0 є ліхтарик із USB підзарядкою. Тож батарейок вам більше міняти не прийдеться. Для зарядки підійде будь-який пристрій із адаптором micro USB. Пасивну безпеку забезпечують великі та ефективні світловідбиваючі вставки та з’ємний козирок.

 

M 52-57
L 56-62

 

Технологія In-Mold: жорстка зовнішня оболонка шолома з'єднана із антишоковим шаром EPS за допомогою температури (без клею).  Хороша видимість: високий рівень видимості через візори. Антимоскітна сітка: абсолютний захист від комах. Півколо: система регулювання охоплює півголови. Захист нижнього краю: додатковий захист нижнього краю шолома від пошкоджень.

Дiзнатись детальнiше...
Загальні
Призначення Місто
Рекомендовано для електробайків Так
Застосовані технології
Технологія зовнішнього шару Double Shell In-Mold
Структурний каркас Немає
Вентиляція 9/4
Ремінці Soft Touch
Захист MIPS Ні
Система регулювання Zoom Evo Adult
Система фіксації Півколо
Антимоскітна сітка Так
Захист нижнього канта Так
Світловідбивачі Так
Застібка Магнітна Fidlock
Комплектація
Наявність запчастин Так
Візор З'ємний
Задній ліхтарик LED top на 180°, три режими + USB зарядка
Флісова підкладка Додатковий аксесуар
Підкладка З'ємна, можна прати
Дощова накидка Вмонтована
Габарити
Вага в розмірі M, г 350
Вага в розмірі L, г 370
Гарантія
Гарантійний термін 2 роки
Сертифікат CЄ EN 1078 Так
Додатково
Підходить для зачіски "хвіст" Ні
Док під окуляри Немає
Дiзнатись детальнiше...
  • Цiна: 4325 грн

Доступні опції

При оплаті карткою - додаткова знижка 2%