Сервіс ключів

Сервіс ключів

АБУС надає можливість замовити дублікати ключів до своїх топових циліндрів в Німеччині. Окрім цього, до деяких моделей замків існує опція “один ключ”: це означає, що маючи один замок АБУС з топовим циліндром, ви можете дозамовити інші замки під уже існуючий ключ. Таким чином ваш єдиний ключ АБУС підходитиме під усі ваші замки і вам не прийдеться возити із собою зв’язку ключів.

Циліндри ABUS X-Plus та ABUS Plus – це складні механізми, які забезпечують найвищий рівень захисту проти інтелектуальних атак. Виготовлення самих циліндрів та ключів до них – це високотехнологічний процес.

Нові ключі до циліндрів ABUS X-Plus та ABUS Plus виготовляються за індивідуальним замовленням на заводі в Німеччині за номером картки, який ви отримали у комплекті разом із замком.

Після оформлення замовлення вам небхідно буде здійснити 100% передоплату та надати нам ваш екземпляр картки з номером циліндра (через дилера у вашому місті або поштою). Для вашої безпеки ми не приймаємо замовлення без оригіналу картки з метою запобігання шахрайству.  

Термін виконання замовлення становить орієнтовно 30 днів. Ми завжди стараємось виконати замовлення якнайшвидше, проте у зв'язку з тим, що дублікати виготовляються в Німеччині, точний термін виготовлення і доставки передбачити неможливо.