Велосумки
В асортименті ABUS є cумки для будь-яких потреб. Велотуристи знайдуть надійні кофри для подорожей; ті, хто використовує велосипед для щоденних поїздок на роботу  зручні бокові сумки (в тому числі із відділенням для ноутбука); для прекрасної статі виділена окрема лінійка стильних сумок Lyria. Також є спеціальні моделі велосумок для покупок (на кермо та багажник). Маленькі велосипедні сумочки для аксесуарів та дрібниць знадобляться усім. Вони доступні у різноманітних формах та об'ємах, кріпляться під сидіння чи під раму.

Всі велосумки АБУС виготовлені із найкращих матеріалів, мають продуману конструкцію і служитимуть вам дуже довго. У багатьох моделей передбачені кілька варіантів кріплення на велосипеді, в залежності від ваших потреб.

Ми багато уваги приділяємо безпеці велосипедистів, тому всі сумки ABUS мають ряд елементів пасивної безпеки: світловідбиваючі вставки, кріплення для ліхтариків тощо. Дощові накидки виготовлені із яскравого матеріалу і також мають нанесені світловідбиваючі написи для більшої безпеки в темну пору дня.

Серія ABUS Basico – це моделі із чудовим співвідношенням ціна/якість, виготовлені із простих і довговічних матеріалів. Лінійка ABUS Onyx вирізняється надзвичайною якістю матеріалів, особливим дизайном та багатьма зручними деталями, наприклад швидкоз'ємними кріпленнями.