Велозамки

Замки для велосипедів, виготовлені компанією АБУС – це надійний захист вашого велосипеда від викрадень. Якість продукції підтверджують безліч наших клієнтів у 170 країнах світу. ABUS виготовляє замки в Німеччині з 1924 року і є лідером європейського ринку в захисті двоколісної техніки.

Як обрати хороший велозамок?

Кілька порад для безпеки вашого велосипеда:

  • Для паркування вибирайте освітлене і людне місце. Злодії бояться світла і шумних місць. Вночі найкраще сховати велосипед до закритого приміщення (підвал, гараж). У під'їздах та приміщеннях спільного використання необхідно замкнути байк замком. Для більшої зручності можна використовувати петлю-якір ABUS WA50, яка дозволяє пристібнути велосипед там, де немає перил чи інших металічних об'єктів.
  • Одного лишень замка на раму недостатньо. Велосипеди, закриті таким чином, часто крадуть за допомогою мікроавтобусів. Де тільки можливо, треба прив'язувати байк до нерухомого об'єкта (паркану, освітлювального стовпа, дорожнього знака тощо).
  • U-подібні бугельні замки – найбільш надійний захист, що підтверджено численними випробуваннями та сертифікатами тестових інститутів різних країн.
  • Замки зламують не тільки за допомогою грубої сили (болторізи, ножовки тощо), але й інтелектуальними методами, за допомогою спеціальних відмичок. Професійні системи замочних циліндрів, такі як ABUS Plus та X-Plus надійно захищають від цієї небезпеки.
  • Надійні замки коштують дорого. За кілька євро ви не можете очікувати надійність. Фахівці рекомендують інвестувати 5-10% вартості велосипеда у його захист. Іншими словами, не покладайтеся на дешеві замки!
  • Навіть найкращий замок не має сенсу, якщо його не возити із собою. Сьогодні є багато зручних рішень для транспортування замків, наприклад запатентовані кріплення ABUS KLICKfix та TexKF. Щоб вибрати найкращий замок до вашого велосипеда і правильне кріплення, найкраще звернутися до спеціалізованого магазину або безпосередньо в українське представництво ABUS.