NutFix

Піклуючись про безпеку вашого велосипеда, компанія ABUS розробила інноваційну захисну систему велокомпонентів. Конструкція NutFix™  надійно захищає обидва колеса та сідло від потенційних крадіїв. Новинка 2017 року NutFix™ — це не тільки гарантія безпеки, а й стильний аксесуар. 

 

Замкова система NutFix™  працює дуже просто, але на диво ефективно. Специфіка системи полягає у тому, що замок можна відкрити ТІЛЬКИ якщо велосипед лежить на боці: у вертикальному положенні відімкнути блок неможливо. Сконструйований за спеціальною технологією, захисний ковпачок блокує доступ до гайки. Отже, якщо ви закріпили свій велосипед відповідно до вимог безпеки, то  у злодія не буде жодних шансів щось поцупити.

 

Добре захищений лише правильно закріплений велосипед.

Його варто не просто прив'язувати, а й закріплювати на такому об’єкті, котрий був би настільки ж стійким, як сам замок. В ідеалі рама і переднє колесо повинні бути скріпленими між собою.

NutFix — це ідеальний додатковий захист для коліс і сидіння. Коли велосипед зафіксований у вертикальному положенні, то насадки NutFix неможливо зняти і вони перекривають гайки — таким чином всі елементи вашого велосипеда залишаються в безпеці.

Болти-секретки NutFix можна зняти лише, поклавши велосипед на бік.

 

 

Система NutFix™ складається з трьох компонентів:

  1. Набір з двох осей NutFix™ Axle-Set  встановлюється замість швидкозйомних осей обох коліс.  Вісі NutFix виготовлені за інноваційною технологією, що забезпечує високий рівень захисту. Їх можна легко встановити, використовуючи звичайний ріжковий ключ на 8 мм.
  2. Болт-секретка NutFix  для осей із гвинтом діаметром М9, М10 та 3/8″ гарантує надійне блокування завдяки гравітаційній технології. Анодоване покриття ковпачків забезпечує тривалий захист від корозії, а гайки виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі. Механізм встановлюється за допомогою звичайного ріжкового ключа на 15 мм.
  3. Хомут NutFix™ SPC, що заміняє хомут підсідельного штиря — встановлюється звичайним ріжковим ключем на 8 мм та, подібно до осей, замикається гравітаційним механізмом NutFix™.

NutFix™ виготовлений у Німеччині із високоякісних матеріалів. Для внутрішньої частини болта-секретки використана спеціально загартована сталь з довговічним антикорозійним покриттям. Зовнішній захисний ковпачок виготовлений із анодованого алюмінію, який забезпечує не тільки надійний захист, але й дбає про стильний вигляд вашого велосипеда протягом багатьох років. 

Захисні ковпачки замків для комплектуючих представлені у шести яскравих варіантах відтінку металік, тож ви можете підібрати колір, що пасуватиме до вашого велосипеда та перетворить необхідний елемент захисту на стильний аксесуар. А головне, з системою NutFix™ ви ніколи не знайдете вашого залізного коня без сідла та копит.

Порівняти товари (0)

NutFix Axle одна вісь

NutFix Axle одна вісь

Піклуючись про безпеку вашого велосипеда, компанія ABUS розробила інноваційний замок для велокомпонентів. Новинка 2017 року NutFix™ надійно захищає обидва колеса та сідло від потенційних крадіїв.  Проста та ефективна технологія  системи NutFix™ полягає у тому, що зняти замок..

689 грн Без ПДВ: 689 грн
NutFix набір осей

NutFix набір осей

Піклуючись про безпеку вашого велосипеда, компанія ABUS розробила інноваційний замок для велокомпонентів. Новинка 2017 року NutFix™ надійно захищає обидва колеса та сідло від потенційних крадіїв.  Проста та ефективна технологія  системи NutFix™ полягає у тому, що зняти замок..

1289 грн Без ПДВ: 1289 грн
NutFix болт-секретка

NutFix болт-секретка

Одною з останніх інноваційних розробок компанії ABUS є система захисту коліс та сідла NutFix™ — зручне та стильне рішення, що гарантує безпеку велокомпонентів.  NutFix™  гарантує надійне блокування, завдяки  гравітаційній технології: замок можн..

749 грн Без ПДВ: 749 грн
NutFix SPC для сідла

NutFix SPC для сідла

NutFix™, новинка 2017 року, представлена компанією ABUS, —  це надійна система захисту коліс та сидіння велосипеда.   Особлива технологія не дозволяє зняти замок, поки велосипед не знаходиться в горизонтальному положенні. Тож закріпивши його верти..

899 - 1047 грн Без ПДВ: 899 грн
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)