NutFix SPC для сідла

NutFix™, новинка 2017 року, представлена компанією ABUS, —  це надійна система захисту коліс та сидіння велосипеда.

 

Особлива технологія не дозволяє зняти замок, поки велосипед не знаходиться в горизонтальному положенні. Тож закріпивши його вертикально велозамком до міцного об’єкту і додатково використавши замок для комплектуючих NutFix™,  ви не залишите крадію жодних шансів поцупити ваші колеса та сідло. Завдяки тому, що ковпачок вільно прокручується, його неможливо відкрутити плоскогубцями чи подібним інструментом. Також в конструкції NutFix продуманий захист від відкривання магнітом – під дією магніту внутрішні елементи болта-секретки переходять у замкнуте положення. 

NutFix™ SPC   заміняє хомут підсідельної труби та, подібно до осей, замикається гравітаційним механізмом. Встановлюється звичайним ріжковим ключем на 8 мм.

NutFix™ SPC виготовлений у Німеччині із високоякісних матеріалів. Для внутрішньої частини болта-секретки використана спеціально загартована сталь з довговічним антикорозійним покриттям. Зовнішній захисний ковпачок виготовлений із анодованого алюмінію, який забезпечує не тільки надійний захист, але й дбає про стильний вигляд вашого велосипеда протягом багатьох років.

З шести доступних кольорів захисного ковпачка, ви можете підібрати той, що найкраще пасуватиме до вашого велосипеда. 

Також рекомендуємо звернути увагу на інші моделі Nutfix для захисту коліс. 

 

Габарити
Ширина болта 22 мм
Висота болта 22,6 мм
Вага 31 г
Внутрішня ширина дужки 28.6/30/31.8/34.9
Комплектація
Хомут 1
Болт 1
  • Цiна: 1117 грн

Доступні опції