NutFix болт-секретка М9

Артикул: 726859

Одною з останніх інноваційних розробок компанії ABUS є система захисту коліс та сідла NutFix™ — зручне та стильне рішення, що гарантує безпеку велокомпонентів. 

NutFix™  гарантує надійне блокування, завдяки  гравітаційній технології: замок можна відкрити тільки тоді, коли велосипед лежить на боці, у вертикальному ж положенні відімкнути блок неможливо. Сконструйований за спеціальною технологією, захисний ковпачок блокує доступ до гайки.  Завдяки тому, що ковпачок прокручується, його неможливо відкрутити плоскогубцями чи будь-яким іншим подібним інструментом. Також в конструкції NutFix продуманий захист від відкриванням магнітом: під дією магніту внутрішні елементи болта-секретки замикаються.

Болт-секретка NutFix™ діаметром М9, М10 та 3/8″ виготовлена у Німеччині із високоякісних матеріалів. Анодоване покриття ковпачків забезпечує тривалий захист від корозії, а гайки — зроблені з високоякісної нержавіючої сталі. Механізм встановлюється за допомогою звичайного ріжкового ключа на 15 мм.

Захисні ковпачки замків представлені у шести яскравих варіантах відтінку металік —  ви можете підібрати колір, що пасуватиме до вашого велосипеда та перетворити необхідний елемент захисту на стильний аксесуар. А головне, з системою NutFix™ ви ніколи не знайдете вашого залізного коня без сідла та копит.

Також рекомендуємо звернути увагу на інші моделі Nutfix™ для захисту сідла та коліс.

 

Дiзнатись детальнiше...
Комплектація
Болт 2
Габарити
Вага, г 49 г
Ширина болта 26,5 мм
Висота болта 25 мм
Дiзнатись детальнiше...
  • Цiна: 923 грн

Доступні опції

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

на всі товари ABUS

Теги: NutFix болт-секретка М9, 726859, NutFix, ABUS