ABUS 70IB

Артикул: 358357

Якщо ви дбаєте про безпеку не лише своєї власності, але й навколишнього середовища, вам ідеально підійде замок серії ABUS 70IB.  Усі товари цієї лінійки виготовлено у відповідності до політики безвідходного виробництва. 

Перший еко-френдлі замок ABUS 70IB сконструйований з високоякісних матеріалів тривалого використання. Мастильні продукти, задіяні у його виробництві, пройшли тестування FDA (Food and Drug Administration: Управління санітарного нагляду за якістю харчових продутктів та медикаментів США) – це означає, що вони не токсичні та їх можна використовувати у харчовій промисловості. Інноваційне антикорозійне покриття цієї моделі не містить ПВХ (полівінілхлорид) – полімеру, у процесі виробництва та утилізації якого виділяються токсичні сполуки. 

Крім екологічної безпеки, замок ABUS 70IB надійно захистить і ваше майно, адже він зберіг усі чесноти свого прототипа ABUS 70.  Штифтовий циліндр замка має парацентричний паз, який захищає замок від маніпуляцій із відмичками. Замок можна закрити без ключа, простим натиском дужки – це додає особливої зручності у використанні. У комплекті із замком ви отримаєте два ключі.

Усі внутрішні елементи замка ABUS 70IB мають високі антикорозійні властивості. Ззовні ця модель також недосяжна для іржавіння: її корпус виготовлений з латуні та вкритий протиударним покриттям, яке не лише оберігає замок від механічних ушкоджень, але також має дренажні насічки для додаткового захисту від води та бруду. Отвір для ключа надійно закривається спеціальною заглушкою, що робить замок герметичним; заглушка вбудована у корпус, тому ви ніколи її не загубите.

 

8-мм/9мм дужка замка виготовлена з нержавіючої сталі та захищена пластиковим покриттям. Дужка надійно закріплена з обох боків, що покращує опір застосуванню грубої сили. За шкалою ABUS Security Level ця модель має 5-й/6-й рівень безпеки з 10-ти, що робить її цілком пристосованою для захисту об’єктів середньої цінової категорії з невисоким ризиком викрадення. 

Keyed alike padlocks: can be opened by single key Shackle locked on both sides Paracentric keyway: resists professional picking by special key profile Rust-free: all elements of the lock are made from non-corrosive materials

 

Навісний замок ABUS 70IB - Гарантія 2 роки

Дiзнатись детальнiше...
Загальні
Рівень захисту 5/6
Циліндр замка
Замикання без ключа так
Габарити
Вага, г 193г/210г/217г
Товщина дужки, мм 8мм/9мм
Ширина дужки, мм 21мм/23,5мм
Висота дужки, мм 25мм/63мм/80мм
Дiзнатись детальнiше...
  • Цiна: 744 грн

Доступні опції

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

на всі товари ABUS