ABUS GameChanger TT Shiny Black

Артикул: 878855

Шолом ABUS Gamechanger TT – це безкомпромісний варіант захисту для велогонщиків усіх стилів. Якщо ви змагаєтесь на велотреку, на відкритому трейлі чи берете участь у триатлоні, вам підійде саме ця модель. Її легка вага, аеродинамічна форма та незрівняна вентиляція заощадять вашу енергію та допоможуть виграти ті секунди, що відрізняють перемогу від поразки.

Основні переваги шолому ABUS Gamechanger TT – це його форма, що забезпечує оптимальне зовнішнє обтікання повітря, та технологія охолодження Forced Air Cooling, яка покращує внутрішнє обтікання та охолодження, спрямовуючи рух повітря всередині шолому  довкола голови. Шолом має 5 вхідних та 8 вихідних вентиляційних отворів. Технології In-Mold (безклейовий спосіб з’єднання матеріалів за допомогою температури) та ActiCage (антишоковий шар EPS укріплений спеціальними елементами жорсткості) надають захисному аксесуару максимальної міцності. Водночас, система регулювання Zoom Ace пропонує можливість індивідуального коригування та забезпечує комфортну посадку – разом із зручними та приємними на дотик ремінцями FlowStraps, що не будуть тріпотіти навіть на найбільшій швидкості.

Цей шолом сумісний із зачіскою «хвіст», а отже підійде дівчатам та хлопцям із довгим волоссям.

Велоспорт — це командний дух, жертовність та випробування, але також він вимагає пристрасті, відданості та дисципліни. Особливо від Movistar Team —  найуспішнішої команди Світового Туру UCI у 2013, 2014, 2015 та 2016 роках. Взаємовигідне партнерство Movistar та ABUS зробило значний внесок у проектування шоломів топ-класу, таких як новий GameChanger. Ми всі працюємо разом задля того, щоб досягти найкращих результатів. ABUS надає Movistar Team переконливе відчуття безпеки.

S 51-55
M 54-58
L 58-62

 

Як підібрати розмір шолома: https://main.abus.com.ua/hemletsize

 

Технологія In-Mold: жорстка зовнішня оболонка шолома з'єднана із антишоковим шаром EPS за допомогою температури (без клею). Півколо: система регулювання охоплює півголови. Forced Air Cooling: інноваційна система охолодження повітря, яка направляє зустрічне повітря довкола голови і створює ідеальний клімат.​ ActiCage: внутрішній каркас інтегрований в EPS для оптимізації стабільності.

Дiзнатись детальнiше...
Загальні
Призначення Шосе
Радимо для електробайків Ні
Застосовані технології
Технологія зовнішнього шару Multi-Shell In-Mold
Структурний каркас ActiCage
Вентиляція FACT (Forced Air Cooling Technology)
Ремінці FlowStraps
Захист MIPS Ні
Система регулювання Zoom Ace
Система фіксації Півколо
Антимоскітна сітка Ні
Захист нижнього канта Ні
Світловідбивачі Так
Застібка Швидка
Комплектація
Наявність запчастин Так
Візор З'ємний
Задній ліхтарик Немає
Флісова підкладка Недоступна
Підкладка Плаваюча
Дощова накидка Додатковий аксесуар
Габарити
Вага в розмірі S, г 300
Вага в розмірі M, г 320
Вага в розмірі L, г 340
Гарантія
Гарантійний термін 2 роки
Сертифікат CЄ EN 1078 Так
Додатково
Підходить для зачіски "хвіст" Так
Док під окуляри Так
Дiзнатись детальнiше...
  • Цiна: 14798 грн

Доступні опції

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

на всі товари ABUS